Menu

 

 

Apie mane

Ačiū, kad apsilankėte mano svetainėje, tuo pačiu norėčiau trumpai prisistatyti ir papasakoti apie save.

Mano vardas Sigitas, man 43 metai. Gimiau, užaugau ir studijavau Kaune. Esu baigęs dvi dailės mokyklas, taip pat verslo kolegiją. Maždaug prieš dvidešimt metų persikėliau dirbti į Vilnių, nuo to laiko ir likau gyventi sostinėje.

Dirbau pačius įvairiausius darbus su skirtingais žmonėmis - nuo to tik gyvenimas įdomesnis, visko net nevardinsiu.
Apdailininko ir statybininko "karjera" prasidėjo prieš maždaug 15 metų, tiesiog.. nusibodo spoksoti į monitorių (ir ne tik) visą dieną valdiškoje įstaigoje. Kadangi dažai ir spalvos buvo įgimtas reikalas nuo vaikystės, kažkaip ganėtinai greitai ir pakankamai sėkmingai įsitraukiau į dažymo darbus. Man tai visai patiko, jaučiausi savo vietoje. Tada prisidėjo dar vienas kolega, tada kitas, ir dar.. pradėjom gauti didesnius užsakymus, dirbdavom per kelis objektus pasiskirstę kol...

.. kol neužgriuvo "didžioji ekonominė krizė". Atvirai sakant, statybų sektoriuje buvo tikrai sunku, bet.. galiausiai vis tik išėjo į naudą. Visi dirbę kartu išsiskirstėm laimės ieškot kas kur. Teko važiuoti dirbti į vakarų Europą, dirbau Vokietijoje, Norvegijoje, Danijoje, Šveicarijoje. Dirbdamas ten gavau daug ir tikrai įdomios patirties bei žinių. Bendraut teko su žmonėm iš skirtingų šalių, skirtingo tikėjimo, tiesa nepaminėjau - laisvai kalbu angliškai ir rusiškai.

Galiausiai, kaip svečiuose bebūtų gerai, bet norisi gryžti namo. Ir štai jau keli metai dirbu ir gyvenu Lietuvoje.

Apie mano pomėgius - žvejyba, gamta, nardymas, galima sakyti beveik esu F2 klasės motorlaivių fanas :)

Jokių žalingų įpročių neturiu ir neverkšlenu (čia prie žalingų įpročių taip pat), kad "valdžia bloga". Jeigu kas nepasiseka - pasižiūriu į veidrodį ir bandau iš naujo.

Tai tiek trumpai. Su manimi visada galite susisiekti telefonu +370 675 72986 ar parašyti jei kils klausimų. Nepažadu, kad atsakysiu greitai - dirbant retai naudojuosi internetu.

Nuoširdžiai,

Sigitas